خدمات ما

خدمات ما
پروتز و اندام مصنوعی
پروتز و اندام مصنوعی بخش پروتز و اندام مصنوعی کلینیک تکنوفوت وظیفه مشاوره و طراحی و ساخت پروتز متناسب با هر بیمار را بر عهده دارد. ما اعتقاد داریم هر بیمار شرایط منحصر به فرد خود را دارد و سن، وزن، سبک زندگی، شرایط آب و هوایی و ... هر فرد آمپوته در تعیین نوع پروتز بسیار تعیین کننده است. در کلینیک تکنوفوت ، بیمار بعد از 6 هفته از قطع عضو جهت قالبگیری به کلینیک مراجعه می نماید و در ابتدا پروتز آزمایشی با باند گچی یا فایبرگلاس به بیمار داده می شود سپس بعد از مدت کوتاهی (چند روزه) مراحل قالبگیری مجدد و ساخت پروتز اصلی شروع می شود. در سال اول استفاده از پروتز، به علت تغییرات دائمی ناحیه قطع شده، بیمار کاملا تحت توجه و مراقبت و سرویس رایگان از طرف کلینیک قرار می گیرد.
در سال اول استفاده از پروتز، به علت تغییرات دائمی ناحیه قطع شده، بیمار کاملا تحت توجه و مراقبت و سرویس رایگان از طرف کلینیک قرار می گیرد.
ارتز های کودکان
ارتز های کودکان ساخت ارتزها و وسیله های طبی کودکان کاملا با بزرگسالان متفاوت است. آنها با چالش های فراوانی روبرو هستند و به رویکردهای ابداعی و خلاقانه جهت ساخت ارتزشان احتیاج دارند. کلینیک تکنوفوت در مواجه با این چالش ها راه حل هایی مناسب را اتخاذ نموده است. ارتزهای مربوط به کودکان مبتلا به فلج مغزی، اسپاینابایفیدا، اسکولیوز، تاخیر رشد حرکتی و... در کلینیک طراحی و ساخته می شود. قبل از ساخت هر وسیله کمکی با کادر درمانی کودک ( پزشک متخصص، متخصص کاردرمان و یا فیزیوتراپ و...) مشورت های لازم انجام می شود تا بهترین و کارآمد ترین وسیله طراحی و ساخته شود. هدف کلینیک یافتن بهترین راه حل جهت بهبود شرایط زندگی کودک شما می باشد. ضمنا در کلینیک ارتز و پروتز تکنوفوت امکان اندازه گیری و ارزیابی کودک در منزل به صورت رایگان نیز فراهم شده است. با توجه به رشد دائمی کودک تنظیمات مجدد هر ارتزی کاملا رایگان انجام می شود و در صورت نیاز به وسیله جدید، کلینیک شرایط تخفیفات مالی را فراهم نموده است.
ساخت ارتزها و وسیله های طبی کودکان کاملا با بزرگسالان متفاوت است.
طراحی و ساخت ارتزها و وسیله های کمکی
طراحی و ساخت ارتزها و وسیله های کمکی گروه ارتز و پروتز تکنوفوت به صورت تخصصی به طراحی و ساخت ارتزها و پروتزها می پردازد.چالش اصلی این بخش از کلینیک، ساخت وسیله مناسب و کارا، بهبود راستای اسکلتی بدن بیمار و افزایش کیفیت زندگی بیماران است. مجموعه ما با بررسی و مطالعه آخرین ایده ها، تکنولوژی ها و مقالات علمی سعی در طراحی و ساخت کاراترین ارتزها و ارائه آن ها به بیماران دارد. بخش تحقیق و توسعه کلینیک تکنوفوت با انجام تحقیقات علمی و داشتن امکاناتی از قبیل دستگاه فشار کف پایی، اسکولیومتر، دستگاه ارزیابی بالانس، دستگاه اسکن از کف پا و ... نقش عمده ای در طراحی ارتزهای جدید دارد.
روه ارتز و پروتز تکنوفوت به صورت تخصصی به طراحی و ساخت ارتزها و پروتزها می پردازد.
وقت ملاقات
HAMID NAJAFI +98-9127153329